Drewno do produkcji schodów

Schody drewniane Suwałki

Najlepszej jakości drewno

Przy wykonywaniu schodów drewnianych jednym z ważniejszych elementów w całym procesie ich powstawania jest dobór odpowiedniego materiału. Dużą rolę odgrywa tu gust zleceniodawcy, ale również jego możliwości finansowe. Drewno jakie wykorzystujemy w naszej pracy pochodzi ze sprawdzonych źródeł i jest doskonałej jakości. Dzięki temu, nasze schody charakteryzują się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania.

Dopasowujemy się do potrzeb

Jako producent schodów drewnianych w Suwałkach staramy się tak dopasować do potrzeb klientów, by zadowolić ich zarówno pod względem wizualnym, ale też tak dopasować materiały, by nie przekroczyć przeznaczonego budżetu. Każdy znajdzie u nas odpowiedni model schodów, zarówno do przestronnych pomieszczeń jak i do małych wnętrz. Dysponujemy również róznymi gatunkami drewna i różnymi kolorami bejc.
 
Producent schodów drewnianych – Łomża

Schody drewniane Suwałki

Wiele możliwości

Do produkcji schodów wykorzystujemy drewno jesionu, buku, orzecha, klonu i dębu, ale mamy również w ofercie drewno egzotyczne, coraz popularniejsze w polskich wnętrzach: merbau, jatoba czy orzech amerykański.

Drewno bejcowane

Dla tych z Państwa, którzy szukają różnorodności za rozsądną cenę, proponujemy drewno bejcowane: trwały i znakomity sposób na dostosowanie kolorystyczne produkowanych schodów do kolorystyki wnętrza. Bejca podkreśla strukturę drewna, ale zachowany jest rysunek jego słojów.
Używane przez nas bejce spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa dla środowiska.