Produkcja schodów

Schody drewniane Suwałki

Najlepsze materiały

Produkcja naszych schodów drewnianych opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu pierwszorzędnej jakości materiałów do ich wykonania. Jest to podstawowy czynnik zapewniający długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie, a także równie ważny wysoki walor estetyczny. Drewno, którego używamy jest najlepszego gatunku – nie używamy materiału niewiadomego pochopdzenia, a jedynie takie, co do którego mamy pewność, że pochodzi od solidnego, zaufanego dostawcy.

Doskonała jakość wykonania

Kolejnym ważnym aspektem w naszej pracy nad produkcją schodów jest precyzja. Nie uznajemy półśrodków przy wykonywaniu schodów, gdyż końcowy efekt jest ważny nie tylko dla klienta, ale również dla nas – stanowi przecież wizytówkę naszej firmy. Dlatego wszelkie prace wykonujemy skrupulatnie, aby pokazać zarówno kuszt naszej pracy, jak i piękno drewna.

Nowoczesne maszyny

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Pracujemy na maszynach sterowanych numerycznie przy użyciu programu Compass, ale wciąż dynamicznie rozwijamy nasz park maszynowy, co zapewnia precyzję wykonania, ale też gwarantuje szybkie terminy realizacji.

Schody drewniane Suwałki

Dodatki do schodów drewnianych

Do produkcji schodów drewnianych wykorzystujemy drewno jesionowe, bukowe, dębowe i gatunki egzotyczne. Nasze produkty wzbogacone o kontrastowe materiały takie jak kamień, szkło czy stal zyskują na oryginalności i stanowią doskonały element wizualny w aranżacji wnętrza. Różnorodność wzorów balustrad, słupków i tralek sprawia, że każdy projekt schodów – od minimalistycznego po tradycyjny – będzie wykończony zgodnie z gustem klienta, ale zawsze z klasą i precyzją.

Serwis i gwarancja

Na wszystkie wykonane przez nas schody udzielamy 2-letniej gwarancji. Zapewniamy także stały sewrwis dla naszych Klientów.
 
Producent schodów drewnianych – Suwałki